خدمات ویژه اعضای محترم انجمن خانواده ناشنوایان ایران

بدینوسیله به اطلاع ناشنوایان عزیز می رسانیم:

انجمن خانواده ناشنوایان ایران به اعضای ناشنوا (کسانی که دارای کارت عضویت انجمن و اعتبار هستند) خدمات ذیل را ارائه میدهد.
در صورت تمایل می توانید روزهای دو شنبه، چهارشنبه و ۵شنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ با مدارک کپی شناسنامه، کارت ملی و کارت هوشمند بهزیستی با همراه خود به دفتر خانم آبشاری مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نظر خود را کسب نمائید.
خدمات ارائه دهنده این انجمن به اعضای محترم ناشنوا:
۱- تهیه و توزیع کلیه لوازم خانگی، لب تاپ و گوشی موبایل را با شرایط زیر پس از تایید به صورت اعتبار مبلغ سه میلیون تومان تا مبلغ بیست میلیون تومان که از خانواده های معرفی شده ۳۰ % آن نقداً و الباقی در شش قسط ماهانه با کارمزد۲% در اختیار خانواده محترم قرار میدهد.
۲- تهیه و توزیع کلیه محصولات لبنی، پروتئین، برنج، روغن، قند و شکر، محصولات شوینده و سلولزی و کلیه اقلام مصرفی خانواده به صورت اعتبار از مبلغ پانصد هزار تومان تا مبلغ دو میلیون تومان در چهار قسط ماهانه بدون هیچگونه سود و کارمزد و با تخفیفات در اختیار خانواده محترم قرار میدهد.
۳- از تمام افراد واجد شرایط دعوت مینماید تا از تسهیلات تهیه خودرو ساینا با دریافت وام بیست میلیون تومانی با سود چهار درصد استفاده نمایند.

انجمن خانواده ناشنوایان ایران