نمایشگاه آثار هنرمند ناشنوا در اصفهان

گالری عکس

مانند همه‌ است شاید یک حس کمتر دارد اما توانایی‌هایش از خیلی از مردم عادی بیشتر است. او یک نقاش و تولید کننده صنایع دستی چیره‌دست است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، شاید همین حسی که در او نیست و نمی تواند خیلی از زشتی‌ها را بشنود باعث شده است که زیبایی ها را با دستانش خلق کند؛ علی حاجی‌علی‌زاده هنرمندی است که اگر چه صدا ها را نمی شنود اما تصاویر را به زیبایی خلق می‌کند و حال در عمارت هنرمند برای اولین بار نمایشگاهی از این هنرمند کم‌توان برگزار شده‌ است و اولین نفر اوست.

نایستید حرکت کنید

پدر علی حاجی‌علی‌زاده با بیان اینکه کم توان هایی همچون فرزندش باید فعالیت کنند گفت: امثال علی که هنرمند باشند اما کم‌توان، کم نیستند باید قدر خود را بدانند و حرکت کنند و آثار خود را به نمایش بگذارند.

جلال حاجی‌علی‌زاده افزود: از این دست نمایشگاه‌ها باید توسعه یابد و از این افراد حمایت شود تا احساس تنهایی نکنند.

هدف ما حمایت از هنرمندان است

مدیر عمارت هنرمند و متولی برگزاری این نمایشگاه در خصوص هدفش از برگزاری این برنامه گفت: ما از هر هنرمندی حمایت می‌کنیم و علی حاجی‌علی‌زاده هم یک هنرمند بود که کمتر دیده می‌شد و ما سعی کردیم او را حمایت کنیم.

فرید صلواتی افزود: ما هنرمندی که دیده نشود زیاد داریم و هدف من در عمارت هنرمند حمایت از این افراد کمتر دیده‌ شده‌ است.

وی در خصوص نیازمند حمایت بودن این افراد اظهار کرد: این افراد حمایت مردمی می‌خواهند و می‌خواهند مثل بقیه باشند و این حمایت معنوی و مردمی باعث می‌شود احساس دوری از جامعه را نداشته باشند.

به گزارش ایمنا، نمایشگاه آثار هنرمند ناشنوا علی حاجی‌علی‌زاده ۲۶ آذرماه لغایت سوم دی‌ماه در عمارت هنرمند واقع در خیابان ابن سینا برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایمنا

۱۳۹۷/۰۹/۲۷