مسابقات سرگرمی بزرگسالان به مناسبت دهه ی فجر

گالری عکس

انحمن خانواده ناشنوایان ایران به مناسبت ایام دهه فجر و به همت کمیته های خود از جمله کمیته بزرگسالان و کمیته بانوان در روز پنج شنبه مورخ ۱۸ بهمن ماه ۹۷ برنامه تفریحات سالم و سرگرمی همراه با جوایز را برای اعضای محترم ناشنوایان بزرگسال برگزار کرد.
حضور هیات مدیره انجمن از جمله آقایان: حامد عابدین زاده، نجف پور و تقوی که بیننده ی این جشن کوچک بودند باعث شادی و تلاش بیشتر اعضا گردید.
آقای عابدین زاده ضمن خیر مقدم به عزیزان ناشنوا از شرکت کردن در برنامه های مفرح بسیار خشنود گشتند و یاد آور شدند که سرگرمی و بهره مندی از برنامه های شاد و سرگرمی باعث شادی روح و زدودن خستگی از مشکلات زندگی میشود. ایشان اظهار امیدواری نمودند که با همت کمیته های انجمن و شرکت عزیزان ناشنوا برنامه های متنوع تری اجرا گردد.
برنامه با مسئولیت آقایان: نعمت مقیمی، محمد دلسوزی، احمد دلسوزی و خانم قاسم زاده آغاز شد.
مسابقات و سرگرمی های تدارک دیده شده شامل: مسابقه دارت با چشم بسته، داخل انداختن توپ رنگی در سبد بسکتبال، شادی بال، انداختن حلقه ها ی پلاستیکی روی میله، که شادی و هیجان حضار را برانگیخته بود.
در فواصل کوتاه مسابقات، با کیک و چای از عزیزان پذیرایی شد و دو تئاتر زیبا با نام خواستگاری و بازی زیبای هنرمندان ناشنوا به اجرا در آمد که بسیار جالب و دیدنی بود.
به برندگان مسابقات و سرگرمی جوایزی اهدا گردید و انتهای برنامه با موسیقی و آهنگ دلنشین همه اعضای تئاتر، رقص و پذیرایی با شیرینی کشمشی راس ساعت ۱۹:۳۰ خاتمه یافت.
از همه دست اندرکاران در برگزاری این برنامه تشکر و قدردانی میکنیم.
عکسهای این جشن خاطره ی این روز زیبا و فرح بخش را به تصویر می کشد.

روابط عمومی انجمن خانواده ناشنوایان ناشنوایان