برگزاری جشن باشکوه میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار

یا زینب کبری (س) تولدت مبارک عزیزم
همزمان با سالروز بانوان میلاد با سعادت بانوی بزرگ حضرت زینب کبری (س) جشن با شکوهی در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۳ توسط کمیته و همکاری بانوان انجمن خانواده ناشنوایان ایران در سالن اجتماعات جبار باغچه بان با حضور زیادی ازمیهمانان (دویست نفر) از اعضای انجمن خانواده ناشنوایان ایران برگزار گردید.
این جشن با شکوه توسط اعضای کمیته بانوان (خانم صدیقه عابدینی، شهلا یوسفی، طیبه حجازی، مینابزرگر ، فریباقاسم پورو خانم رستمی) اجرا شد. (رابط: فریناز کوه میشی _ عکاسی: سپیده رحمتی و زینب جاوید)
هنگام ورود به سالن جبارباغچه بان میز تزئین شده با رنگهای سبز و سفید و بادکنکهای سبز و سفید چیدمان نان و پنیر و سبزی که دل انسان برای انها پر می زد) فانوس های سبز و سفید به چشم میخورد برنامه ها با سخنرانی خانم مریم حکیم پناه (استادیار دانشگاه) با تبریک و تهنیت فروان به مناسبت این روز آغاز گردید.)
ایشان در رابطه با زندگینامه حضرت زینب (س) و همچنین ظهور امام زمان (عج) به نکات آموزنده و مفیدی اشاره کردندو روز پرستار را بر همه ناشنوایان عزیز تبریک گفتند و در رابطه با رشادتهای حضرت زینب در صحنه ی کربلا سخن راندند و یکی از علائم ظهور امام زمان (عج) را گناه نکردن عنوان کردند. در ادامه از حضار محترم پذیرایی شد (چای، شیرینی، شکلات) سپس خانم موسوی مولودی زیبایی را قرائت نمودند که صوتی دلنشین داشت.
سپس عزیزان دست به دعا گشودندو برای بر آورده شدن خواسته ها و حاجاتشان از جمله ظهور آقا امام زمان (عج) دعا کردند. و به دو نفر از عزیزان توسط خانم موسوی هدایایی اهدا شدو این مراسم ساعت ۱۸ با پذیرایی حضار با آش و نان و پنیر و سبزی خاتمه یافت.
عکسهای ذیل خاطره این روز پر خاطره را تداعی می کند