• صفحه اصلی
  • >
  • دسته‌بندی نشده
  • >
  • دیدار NGO ها معلولیت با وزیر جدید رفاه آقای دکتر شریعتمداری در دفتر وزارت رفاه با حضور آقای عابدین زاده و خانم سلیمی به همراه مترجم خانم صادقی

دیدار NGO ها معلولیت با وزیر جدید رفاه آقای دکتر شریعتمداری در دفتر وزارت رفاه با حضور آقای عابدین زاده و خانم سلیمی به همراه مترجم خانم صادقی

به گزارش ۶ آبان ماه ۱۳۹۷ ساعت۱۴ دیدار NGO ها معلولیت با وزیر جدید رفاه آقای دکتر شریعتمداری در دفتر وزارت رفاه با حضور آقای عابدین زاده و خانم سلیمی به همراه مترجم خانم صادقی در جلسه انجام پذیرفت.
آقای عابدین زاده از دکتر شریعتمداری وزیر محترم رفاه در خواست کرد تاضمن حمایت از جامعه ناشنوایان ایران، پیگیری امورات و به رسمیت شناختن زبان اشاره ایران در لایحه قانون جامع حمایت از حقوق معلولان در مجلس شورای اسلامی را در دستور کار قرار دهد و به آن اقدام نماید.
آقای عابدین زاده طی گفتگوهایش از وزیر رفاه ارز دولتی، واردات سمعک و باطری را به سازمان بهزیستی کشور درخواست نمود تا سازمان بهزیستی کشور بتواند سمعک و باطری که جز وسابل کمک توانبخشی می باشد را به جامعه ناشنوا و کم شنوا ارایه دهد.
آقای دکتر شریعتمداری وزیر محترم رفاه ضمن سخنان خود حمایت از به رسمیت رسیدن زبان اشاره ایرانی را اعلام کرد.
ایشان قول مساعدت و پیگیری در مجلس شورای اسلامی را جهت به رسمیت شناختن زبان اشاره ایرانی و تصویب لایحه حمایت قانون را عنوان کردند.
ناگفته نماند آقای دکتر شریعتمداری قول پیگیری در مجلس جهت تیه ارز دوستی واردات سمعک و و باطری را در اولویت برنامه های خود قرارداد تا در آینده ای نزدیک به آن اقدام نماید.

روابط عمومی انجمن خانواده ناشنوایان ایران