رونمایی از تندیس دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی

مراسم رونمایی از تندیس دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی و نرم افزار انتخاب کارمند نمونه با حضور آقای نوبخت برگزار شد.

به گزارش بسیج ادارات و کارمندان خبرگزاری بسیج از تهران، در همایش تجلیل از کارمندان تراز انقلاب اسلامی، آقای نوبخت با گرامیداشت شهادت شهیدان باهنر و بهشتی و هفته دولت افزود: تفکر انقلاب اسلامی تفکری مستقل بود.
وی با اشاره به اینکه تفکر انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) نه شرقی بود و نه غربی، گفت: انقلاب اسلامی در نیمه قرن بیستم با دیدگاه متفاوت و مستقلی ظهور کرد. انقلاب اسلامی حرف متفاوتی در برابر دیدگاه متفقین و متحدین داشت.
نوبخت با اشاره به ظهور و بروز انقلاب اسلامی با حضور امام خمینی (ره) و خط تفکر متفاوت گفت: از نظر برخی از کارشناسان یا تحلیلگران سیاسی زمان دانشجویی ما، انقلاب اسلامی سیستمی نمی‌توانست باشد، در حالی که در حال حاضر انقلاب اسلامی یک خط فکر مستقل و قوی به دنیا مخابره می‌شود.
آقای نوبخت با اشاره به بررسی تراز‌های اقتصادی در کشور‌ها افزود: ایران براساس استاندارد‌ها و شاخص‌های سایر کشور‌ها در رده هجدهم اقتصاد بزرگ جهان قرار دارد.
وی با اشاره به امنیت، قدرت موشکی و شرایط اقتصادی گفت: نظام جمهوری اسلامی در مقابله با دنیا توانسته است یک ملت را در تاریخ سرافراز کند.
آقای نوبخت افزود: جشنواره تجلیل از کارمندان نمونه دولت با جشنواره تراز دوم انقلاب امیدواریم در سال آینده یکپارچه برگزار شود.

منبع: بسیج نیوز

۱۳۹۹/۰۶/۰۴

دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی در سالن همایش بین المللی صدا و سیما در مورخ ۴ شهریور ماه ۱۳۹۹
اهدایی لوح تقدیر و تندیس به ۴ نفر کارمندان تراز ناشنوا و کم شنوا آقای مسعود فراهانی، خانم مهدخت شریعتی، آقای کیخسرو رنگرز حق و آقای حامد عابدین زاده