شهردار تهران از ساخت یک پاتوق فرهنگی برای ناشنوایان خبر داد

تهران- ایرنا- شهردار تهران در دیدار با اعضای فدراسیون ناشنوایان برای همکاری با این فدراسیون برای ساخت یک پاتوق برای ناشنوایان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش ایرنا از شهرداری تهران، پیروز حناچی روز سه شنبه در دیدار با سیدرضا صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک و جمعی از اعضای فدراسیون ناشنوایان با اشاره به ملکی که اعضای فدراسیون خواستار ورود شهرداری برای نوسازی آن بودند هم گفت: شهرداری از ساخت یک پاتوق فرهنگی برای ناشنوایان استقبال می کند و حاضر است در این زمینه همکاری داشته باشد.

وی گفت: شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری به دنبال مناسب سازی معابر برای معلولان بوده است و در افتتاح هایی که در این دوره از مدیریت شهری انجام شد، یکی از شرط های افتتاح ، مناسب سازی برای معلولان بود؛ به عنوان مثال در مترو هیچ ایستگاهی افتتاح نشد مگر این که برای معلولان مناسب سازی شده باشد.

سیدرضا صالحی امیری ، رییس میته ملی المپیک نیز در این دیدار حضور داشت با تشریح برنامه ها و وضعیت فدراسیون ناشنوایان از شهردار تهران خواست که  برای کمک به وضعیت این فدراسیون مساعدت کند.

در این دیدار علاوه بر شهردار تهران، امیر محسنی رییس سازمان ورزش شهرداری تهران،  غلامرضا تاجگردون عضو هیات رییسه فدراسیون ناشنوایان حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی

۱۴۰۰/۰۳/۰۴