مراسم ویژه روز معلم و سالروز تأسیس انجمن

گالری عکس

انجمن خانواده ناشنوایان ایران به مناسبت شهادت استاد مرتضی مطهری (روزمعلم) و سالروز تأسیس انجمن‌ خانواده ناشنوایان ایران در ۹ اردیبهشت ماه ۹۸، جشن کوچکی را با هماهنگی کمیته بزرگسالان و جوانان در روز پنج شنبه مورخ ۹۸/۲/۱۲ در سالن اجتماعات انجمن برگزار کرد.
ابتدای برنامه با تلاوت کلام ا… مجید توسط آقای ابوالحسن سعادت آغاز شد. سپس به یاد در گذشتگان و معلمان دلسوز که اکنون در کنار ما نیستند سوره حمد و صلوات قرائت شد.
آقای تقوی از معلمین دلسوز، ضمن تبریک و شاد باش به مناسبت این روز فرخنده و خدمات ارزنده استادان ارجمند از جمله زنده یاد جبارباغچه بان به سخنرانی پرداختند.
خانم آرزو استاد علی در رابطه با گرامیداشت روز معلم به نکات بسیار آموزنده ای اشاره نمودند.
در ادامه مسابقات سرگرمی و تفریحی از جمله ترکاندن بادکنک و به همراه جوایز و امتیاز برگزار گردید.
مسابقات سوال و جواب ۴ تستی از جمله برنامه های این جشن بود. اجرای تئاتر زیبا توسط کمیته جهاندیدگان در رابطه با مدرسه باغچه بان به نمایش گذاشته شد.
آقای احمد مهمان نواز در رابطه با خدمات و زحمات بی دریغ زنده یاد استاد جبار باغچه بان به جامعه ناشنوایان به نکات بسیار ارزشمندی اشاره نمود و تمام داشته هایمان را مدیون این معلم دلسوز و فداکار دانست.
آقای جواد شیرپوراصل ضمن تبریک به مناسبت روز معلم با طنز و نمایش، مهمانان را شاد کرد.
مجدداً تئاتر با مضمون نوبت در دستشویی به اجرا گذاشته شد.
انتهای برنامه با پذیرایی از اعضای محترم در سالن و قرعه کشی و اهدای جوایز به برندگان مسابقات و گرفتن عکسهای دسته جمعی به خوبی پایان رسید.
با تشکر از همکاری و همیاری همه عزیزانی که ما را در برپایی این جشن یاری دادند.

 

روابط عمومی انجمن ناشنوایان ایران