برگزاری همایش پیاده روی ناشنوایان بمناسبت هفته جهانی ناشنوایان

گالری عکس

هماییش پیاده روی در مورخ ۱۳۹۸/۷/۵ روز جمعه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر در پارک رازی به همت انجمن خانواده ناشنوایان ایران و همکاری شهرداری منطقه ۱۱ برگزار شد.
سرآغاز برنامه با قرائت سوره قرآن کریم و سرود ملی توسط گروه سرود آوای نگاه به رهبری خانم فریناز کوه میشی اجرا شد.
پذیرایی از مهمانان و تقدیم پرچم جمهوری اسلامی ایران به همت انجمن ناشنوایان انجام شد .
سخنرانی آقای تیشه گران(رئیس محترم فدراسیون ورزشهای ناشنوایان در رابطه با اجرای برنامه ضمن تبریک و تشکر و قدردانی از حضور ناشنوایان و برگزاری مراسم به مناسبت هفته جهانی ناشنوایان، فرمودند: با همکاری انجمن خانواده ناشنوایان ایران و فدراسیون ورزشی ناشنوایان این برنامه برای شما برگزار شد. در شهرستانها این پیاده روی انجام نشده و تشکر ویژه از شهرداری منطقه ۱۱ تهران برای برگزاری این همایش این پارک را در اختیار ما گذاشتند.
۱۰ دقیقه انجام ورزش صبحگاهی توسط آقای عزیزی انجام شد.
سخنرانی دکتر قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی در رابطه با موضوع اجرای برنامه و همکاری و هماهنگی انجمن خانواده ناشنوایان ایران و شهرداری منطقه ۱۱ تهران و همچنین کلاسهای ورزشی به همراه زبان اشاره ناشنوایان برای دسترسی آسان در پایتخت و دیگر شهرستان ها افتتاح شده و علاقمندان معلولین می توانند برای کسب اطلاع بیشتر و سلامتی به این پایگاه مراجعه نمایند.
برگزاری گروه سرود آوای نگاه با موضوع شهادت حضرت علی اصغر(ع).
سپس سخنرانی آقای احمدی در رابطه با مصادف شدن هفته دفاع مقدس با جشن جهانی ناشنوایان و همچنین شهدایی که با خون خود ملت و کشور را آبیاری کردند و باید سپاسگزار این شهيدان دفاع مقدس باشیم که همه چیز ما از شهدا به دست آمده است و همچنین ورزش جانبازان و معلولین با مشارکت همه سازمانهای مردم نهاد بهتر خواهد بود. چرا که ورزش برای همه و سلامتی در همه سنی لازم و ضروری است.
در پایان سخنرانی آقای احمدی فرمودند ان شاءالله تاسیس بودجه ویژه برای ورزش همگانی ناشنوایان اجرا خواهد شد.
دکتر آبادیان(شهردار منطقه ۱۱) در رابطه با فعالیتهای ورزشی گسترده بین المللی ناشنوایان گفتند من هم هر سال در برنامه های شما شرکت کردم و از این فضای پارک رازی استفاده کردم.
اهدای جوایز قرعه کشی در سه مرحله به نفر اول و دوم دوچرخه و به نفرات۱ تا ۶ پانصد هزار تومان و به ۱۸ نفر کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی اهدا شد.
برنامه شعبده بازی توسط آقای ناصر قاعدی بسیار جالب و دیدنی بود.
دیدار مهمان برنامه جناب آقای بهنام بانی خواننده معروف پاپ ایران در پارک رازی با ناشنوایان مورد استقبال پرشور قرار گرفت.
به امید پیشرفت و موفقیت روز افزون دنیای ناشنوایان ایران و جهان .

روابط عمومی انجمن خانواده ناشنوایان ایران