شب یلدا در انجمن

گالری عکس

ماجرای کوک کردن سازها نیز از آن قضایای عجیب و غریب است. که تمثیلی از ناسازگاری روزگار با نوازندگان نغمه های زندگی گذشته را حکایت می کند. دلمان
برای دوران گذشته و پدریزرگها و مادربزرگها تنگ شده بود و فقط وسایلی از شب یلدا از آنها ما را به یاد روزهای کودکی مان برد و دیگر از حرفهای شیرین پدریزرگها و مادربزرگها خبری نبود و انها در کتار ما نبودند.
برگزاری این شب، یکی از شبهای بسیار مهم و یکی از جشنهای باستانی است که فقط یک دقیقه به زمان شب اضافه می شود.
به مناسبت این شب به یادماندنی و پر خاطره با همکاری هیات مدیره انجمن خانواده ناشنوایان ایران ، کمیته مذهبی و بانوان جشن کوچکی با همکاری گروه تئاتر آوای نگاه و چیدمان زیبای همکاران در سالن جبار باغچه بان در روز سه شنبه مورخ ۲۷ آذرماه ۹۷ با حضور بانوان محترم راس ساعت ۱۷ برگزار شد.

گروه تئاتر آوای نگاه با لباسهای زیبای محلی و با موضوع مهمانی شب یلدا اجرا شد.
سپس خانم حجازی در رابطه با جشنواره غذا و ثبت نام داوطلبان سخنرانی کوتاهی نمودند.
ریاست محترم انجمن آقای عابدین زاده ، ضمن خوش آمدگویی ، سلامتی و بهروزی شب یلدا را به همه حاضرین در این مراسم تبریک و تهنیت گفت و از عزیزان در خواست نمود که پیشنهادات خود را جهت بهتر برگزاری برنامه ها ارائه دهند.
سپس آقای کیخسرو رنگرز حق ضمن آرزوی سلامتی برای اعضا و حضار محترم ، شب یلدا را صمیمانه تبریک عرض نمودند و یادآوری کردند که با نظرات اعضا و پیگیریهای متعدد هیات مدیره جهت بهتر برپایی برنامه هاو دایر نمودن کلاسهای آموزشی بانوان میتوان به نتایج مطلوب تری دست یافت.
سپس هیات مدیره و همکاران عکس دسته جمعی گرفتند.
در ادامه از میهمانان با انار ، ژله ، شیرینی ، لبو و … پذیرایی شد و این مراسم با گرفتن عکسهای یادگاری در کنار چیدمان زیبای شب یلدا با خاطره ای دل انگیز و شاد راس ساعت ۱۹ خاتمه یافت.
از همکاران و دست اندرکاران برگزاری این مراسم تشکر می نماییم.

خدایا! پنجره دل همکاران انجمن خانواده ناشنوایان ایران را به روی خورشید حقیقی عالم مهدی موعود(عج)، بگشا تا در سایه انقلاب و مغتنم به نعمات مادی ، معنوی و سعادت دنیوی و اُخروی گردند.
“الهی آمین”

روابط عمومی انجمن ناشنوایان ایران