پیشرفت ۶۰ درصدی دانشکده پرستاری اسدآباد/ اختصاص خط ویژه برای ناشنوایان در مرکز

ایرج صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به سفر استاندار همدان طی روز گذشته به شهرستان اسدآباد اظهار کرد: ایشان به همراه  نماینده مردم اسدآباد در مجلس و دیگر مسوولین شهرستان از پروژه دانشکده پرستاری دانشکده علوم پزشکی اسدآباد بازدید کردند.

وی با اشاره به اینکه استاندار در این بازدید قول مساعد به تامین منابع مالی برای تکمیل این پروژه را داد گفت: پروژه پرستاری دانشکده علوم پزشکی با زیربنای ۳ هزار و ۷۵۰ متر مربع و در ۵ طبقه ساخته می‌شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد بیان کرد: طی ماه‌های اخیر این پروژه با پیشرفت چشمگیری همراه بوده و اکنون  با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

وی در ادامه به قدرانی استاندار از کادر درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: آبی شدن وضعیت شهرستان اسدآباد مورد توجه مسوول ارشد استان بود که البته از مردم خواست تا پایان وضعیت کرونا پروتکل‌های بهداشتی را در اولویت فعالیت‌های اجتماعی خود قرار دهند.

صالحی از اختصاص خط ارتباطی ویژه ناشنوایان و کم‌شنوایان در مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ اسدآباد نیز سخن گفت و افزود: با توجه به نیاز مددجویان کم شنوا و ناشنوای شهرستان به یک خط ارتباطی ویژه نسبت به ارتباط با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ در مواقع ضروری و احتیاج به خدمات اورژانسی و فراخوان آمبولانس، یک خط تلفن به شماره ۰۹۹۰۵۰۹۷۸۲۳ در ارتباط از طریق پیامک در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه این خط تلفن به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به مددجویان است خاطرنشان کرد: شماره تماس به اداره بهزیستی شهرستان نیز اعلام شده که از طریق این اداره به مددجویان کم شنوا و ناشنوا ابلاغ شود.

منبع: خبرگزاری فارس

۱۳۹۹/۱۲/۱۴