• صفحه اصلی
  • >
  • دسته‌بندی نشده
  • >
  • حلول بهار طبیعت و فرارسیدن سال نو را به همه اعضا، کارکنان و خانواده محترم آنان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از صحت و سلامتی در کنار خانواده محترمتان، از درگاه ایزد منان آرزومندیم.

حلول بهار طبیعت و فرارسیدن سال نو را به همه اعضا، کارکنان و خانواده محترم آنان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از صحت و سلامتی در کنار خانواده محترمتان، از درگاه ایزد منان آرزومندیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

با اراده الهی، واپسین روزهای فصل زمستان در حال سپری شدن است و بهاری دیگر از راه می رسد. اگرچه آسمان این روزهای سرزمین ما، به طراوت و شادابی سال‌های گذشته نیست و بیماری شیوع‌یافته و خسارت‌های مادی و معنوی آن، رنگی خاکستری بر تابلوی بهار جدید زده است، اما با توکّل و امید به فضل خداوند متعال و با همت و تلاش پزشکان، پرستاران و کادر پزشکی در سنگر سلامتی مردم از این فراز سخت نیز عبور خواهیم کرد. در سالی که گذشت انجمن خانواده ناشنوایان ایران در مسیر عزت و سربلندی و اقتدار گام برداشته انشالله در سال پیشرو با انگیزه، خدمات بهتری به مردم و با بهره گیری صحیح از منابع و ظرفیت‌های موجود و با پشتوانه عنایات الهی و همت و تلاش هیئت مدیره و کارکنان و با مشاركت اعضا گام‌های مؤثر و هدفمندتري در عرصه خدمات به مردم شریف بردارد. لازم می دانم از طرف اعضای محترم هیات مدیره ، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های این خانواده بزرگ ، حلول بهار طبیعت و فرارسیدن سال نو را به همه اعضا، کارکنان و خانواده محترم آنان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از صحت و سلامتی در کنار خانواده محترمتان، از درگاه ایزد منان آرزومندیم.

 

روابط عمومی انجمن خانواده ناشنوایان ایران