• صفحه اصلی
  • >
  • آموزش
  • >
  • مراسم خوشامدگویی به نودانشجویان واحد بین‌المللی فرشتگان برگزار شد

مراسم خوشامدگویی به نودانشجویان واحد بین‌المللی فرشتگان برگزار شد

گالری عکس

وبینار خوشامدگویی به اولین ورودی‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی فرشتگان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا  از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وبینار خوشامدگویی به اولین ورودی‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی فرشتگان عصر امروز با حضور علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، سید محمودرضا آقامیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، علی مقداری رئیس واحد بین‌المللی فرشتگان و جمعی از دانشجویان این واحد دانشگاهی برگزار شد.

علی مقداری رئیس واحد بین‌المللی فرشتگان در این مراسم که در سالن مرحوم باغچه‌بان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی فرشتگان برگزار شد، گفت: امروز روزی بزرگ و تاریخی برای جامعه ناشنوایان و کم‌شنوایان و همین‌طور جامعه آموزش عالی ایران است. از اینکه کوشش دوساله ما با تلاش مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی به ثمر نشسته، بسیار خوشحالیم و از اعتماد مدیران دانشگاه تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی ادامه داد: به مدیران دانشگاه آزاد اسلامی که به ما اعتماد کردند و شرایط تأسیس واحد بین‌المللی فرشتگان را فراهم کردند، اطمینان می دهیم در این واحد دانشگاهی، فرصت های آموزشی خوبی برای دانشجویان مهیا خواهد شد.

مقداری خاطرنشان کرد: برخی اساتید و کارکنان واحد بین‌المللی فرشتگان، از بین ناشنوایان و کم‌شنوایان انتخاب و جذب شده‌اند تا دانشجویان نسبت به تحصیل در این واحد، احساس بهتری داشته باشند. ۷۵ درصد دانشجویان واحد بین‌المللی فرشتگان را افراد ناشنوا و کم‌شنوا تشکیل می‌دهند و ۲۵ درصد دانشجویان شنوایی هستند که داوطلبانه برای تجربه تحصیل متفاوت، این واحد را انتخاب کرده‌اند.

رئیس واحد بین‌المللی فرشتگان در پایان تأکید کرد: در این واحد دانشگاهی، به روابط انسانی، اجتماعی و خانوادگی توجه ویژه‌ای داریم و آموزش در این واحد براساس خودشناسی، خودباوری و کشف استعدادهای پنهان دانشجویان ارائه می شود. واحد بین‌المللی فرشتگان تجربه جدیدی در آموزش عالی کشور است و همین موضوع، همکاری و صبوری دانشجویان و اساتید در مواجهه با مشکلات احتمالی را طلب می‌کند.

در ابتدای این مراسم، حامد عابدین‌زاده، رئیس هیئت مدیره انجمن خانواده ناشنوایان ایران، گفت: واحد بین‌المللی فرشتگان، اولین دانشگاه ویژه ناشنوایان و کم‌شنوایان است و ما سالها چشم‌انتظار تأسیس چنین دانشگاهی بودیم. اکنون خیلی خوشحالم که این قشر نیز می توانند در دانشگاه تحصیل کنند.

در بخش دیگری از این مراسم، خانم فرزانه سلیمان بیگی استاد مترجمی زبان انگلیسی واحد بین المللی فرشتگان به نمایندگی از اساتید این واحد، به سخنرانی پرداخت و در ادامه پیام تصویری نعمت مقیمی مربی تیم ملی والیبال ناشنوایان به نودانشجویان واحد فرشتگان پخش شد.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی

۱۳۹۹/۰۸/۱۹